tren

  Hakkımızda

  Anasayfa » Hakkımızda

  2011 yılında Türkiye’de kurulmuş ve röntgen cihazların aksam parçalar imalatı ve ihracatı ile başlayan firmamız 2015 yılında RAYMAN markası adı altında ARGE faaliyetlerine başlamıştır.

  Firmamızın ülkemizde yüksek katma değerli ve ileri teknoljiye dayalı ürünler üretiminde odaklanmış ve kendine ilke edinmiştir.

  Yıllarca biriken yurtiçi ve yurtdışı tecrübeler’miz ile  tüm ürünlerimiz ARGE departmanımızda  tasarlanmış ve geliştirilmiştir.Hedefimiz kazandığımız tecrübeler ve edindiğimiz know how ları küresel odaklı  son teknoloji ürün geliştirip markamızı ülke sınırların dışınada söz etmektir.

  Tibbi cihaz teknolojinin son derece hızlı geliştiği günümüzde yeni ve rasyonel ürünler geliştirebilmek ve bunları dünyaya satılabilir düzeye çevirerek pazara sunmak hayati önem taşımaktadır. Bu nedenle, güçlü Ar-Ge kabiliyetlerine sahip olmak, kuruluşundan itibaren firmamızın  birinci önceliği olmuştur.

  2019 Yılında uzun testler ve uluslarası sertifikasyon sürecini tamamlayarak  ürünlerimizi seri üretime ve piyasa arzı başlamıştır.

  Üretimde Önceliğimiz

  • Tasarımlarımızda yayınlanmış veya yayınlanacak son standartları yakından takip etmek
  • Yüksek hassasiyetle kalite kontrol
  • Optimum Maliyet -Performans ürün portföyü

  Gösterdiğimiz ilgi ve uzmanlığımız ile uluslararası ve yerel müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın ideal ortak konumuna gelmeye başarmıştır.

  Turkuazmed çalışanları ve iş ortaklarımızla  birlikte müşterilerimize son teknoloji yenilikçi, güvenilir tıbbi cihazlar üretimi ve tedarik hizmeti veriyoruz.

  Başa dön